Strona główna

Główną naszą domeną jest segment małych przeprowadzek oraz segment małego transportu. przeprowadzki03

Od trzech lat zajmujemy się z powodzeniem małym transportem towarowym, organizacją przeprowadzek jak i osobowym. Rzeczą zasadniczą wyróżniającą nas od konkurencji jest indywidualne podejście do każdego klienta.

Cechuje nas fachowość świadczonych usług przy niskich cenach w stosunku do konkurencji. Większość zleceń staramy się wycenić podczas rozmowy telefonicznej z klientem co w znacznym stopniu ułatwia Państwu zaplanowanie wszystkich wydatków związanych z przeprowadzką czy transportem.

U nas masz możliwość wyceny kursu przez telefon i taką też cenę płacisz kierowcy. A kurs liczymy od momentu kiedy podjeżdżamy do klienta – nie płacisz za dojazd.

Większość zleceń transportowych realizujemy wg. wcześniej zaplanowanego grafiku jednak na terenie Warszawy na dorywcze zlecenia jesteśmy w stanie podstawić auto do 10-60minut (w zależności od dzielnicy, natężenia ruchu oraz ilości zleceń). sprinter-07-k

Dobry samochód, doświadczeni pracownicy, bezpieczeństwo i uczciwość gwarantowana. A do tego tanio i miło. Cóż więcej potrzeba?

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą:

Przejdź do oferty.


SErr:128 SErr:128