Strona główna

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów poszerzyliśmy ofertę naszych usług o Transport osobowy – Przewóz Osób.

Naszymi klientami są zarówno przedsiębiorcy, firmy jak i studenci, osoby prywatne oraz rodziny z dziećmi szukające taniego, bezpiecznego i pewnego transportu.

Rzeczą zasadniczą co odróżnia nas od konkurencji jest rzetelność świadczonych przez nas usług, przyjazna koleżeńska atmosfera przy relatywnie niskiej cenie oraz przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta. W porównaniu do zwykłego taxi poruszamy sie bez stref czyli płaska stawka za kilometr. Z tego też powodu duża większość naszych klientów to ludzie mieszkający poza granicami Warszawy jak Grodzisk Mazowiecki, Serock, Mińsk Mazowiecki czy też Otwock.

W miarę naszych możliwości i życzeń klientów podstawiamy zawsze ten sam samochód z tym samym kierowcą który na ogół zna już trasę przejazdu jak i upodobania przewożonych osób dzięki czemu jakość świadczonych przez nas usług jest wyższa a co za tym idzie satysfakcja klienta większa.

W zależności od Państwa wymagań i preferencji dysponujemy autami osobowymi jak i większymi typu Bus 9-osobowe w różnym wyposażeniu i standardzie w konkurencyjnych cenach. Na specjalne życzenia przystosowujemy również samochody na określone okazje np. na wesele przystrajamy samochody i dostosujemy się do
innych nietypowych potrzeb.

Ceny przejazdu i transportu zawsze staramy się podać z góry a trasę liczymy od miejsca w którym wsiada klient do miejsca docelowego bez naliczania dodatkowych opłat (trasa wcześniej uzgodniona zgodna z planem) dzięki czemu bez stresów, ze spokojną głową można zaplanować swoje wydatki. Nasz cennik jest prosty i przejrzysty a cenę za kurs można wyliczyć sobie samemu (patrz Kalkulator kosztów, Cennik).

U nas masz możliwość wyceny kursu przez telefon i taką też cenę płacisz kierowcy.

Obecnie posiadamy parę samochodów osobowych rozmieszczonych w różnych częściach Warszawy dzięki czemu na dorywcze zlecenia jesteśmy w stanie podstawić auto w średnio ok 10-30min. (w zależności od dzielnicy i natężenia ruchu) Oczywiście zapraszam do wcześniejszego zamawiania przejazdów dzięki czemu zawsze będziemy na czas.

Sprawdź nas i polecaj dalej swoim znajomym.


SErr:128 SErr:128